Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Спортсменів та діячів спорту нагородили в Кам’янському

У другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури та спорту. Напередодні свята на Новій сцені театру імені Лесі Українки пройшла масштабна церемонія нагородження представників спортивної громади міста.

Спортивне життя Кам’янського вкрай насичене і продовжує набирати обертів, зазначив начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк. Близько 10 тисяч осіб займаються у 6 спортивних закладах та 45 федераціях міста.

Від імені очільника Кам’янського Андрія Білоусова та від себе особисто присутніх привітав заступник міського голови Костянтин Саусь. Він зазначив: доволі символічним є те, що цього року день фізкультури збігся із днем міста, і наголосив, що розвиток спорту – один із пріоритетних напрямів діяльності міської влади.

Церемонія вийшла тривалою, адже нагороджуваних було близько п’ятдесяти. Одним із них став директор ДЮСШ №4 Олександр Кірпа, який присвятив спорту понад чверть століття. Він був удостоєний Відзнаки міського голови.

Грамотою управління молоді та спорту нагородили трикратного учасника богатирських ігор, учителя фізкультури середньої школи №5 Дмитра Воленка. Чоловік запевняє: приємно здивований, що у місті така велика спортивна громада з такою кількістю талановитих спортсменів.

Також для присутніх підготували виступи артисти театру та вихованці спортивних шкіл міста.

Останнє редагування Четвер, 12 вересня 2019 14:25

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.