16°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 73%

Вітер: 10 km/h

USD 26.88   EUR 30.43
Новини 24

Стало відомо, на скільки зростуть українські пенсії у березні

Середній розмір підвищення пенсій, яке відбудеться з 1 березня 2019 року, становить 255 гривень, при цьому точна сума підвищення враховуватиме коефіцієнт страхового стажу та заробітку пенсіонера. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева на нараді в Пенсійному фонді, передає УНІАН.

«На 1 березня 2019 року пенсії будуть автоматично перераховані для 10 мільйонів 200 тисяч пенсіонерів. Середній розмір підвищення складе 255 гривень», – сказав міністр. При цьому, за його словами, кошти розподіляться відповідно до формули, яка враховує коефіцієнт страхового стажу та коефіцієнт заробітку пенсіонера. «Реальне підвищення отримають 8 мільйонів пенсіонерів, у разі, якщо розмір підвищення буде меншим за 100 гривень, то буде застосовуватися доплата до зазначеного розміру», – повідомив Рева.

Він зазначив, що в Україні майже 1 мільйон 900 тисяч громадян, у яких повний страховий стаж, але зарплата була нижчою за необхідну, і для такої категорії пенсіонерів у 2019 році передбачається здійснити доплату до пенсії в розмірі 2410 гривень.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.