21°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 42%

Вітер: 18 km/h

USD 27.78   EUR 32.63
Новини 24

Студенти Дніпра створили мобільний додаток для екстреного виклику поліції

У Дніпровському національному універститеті імені Олеся Гончара розробили мобільний додаток «My Pol» для комунікації з органами поліції. Застосунок вже завантажили понад 150 тис. користувачів з усієї України. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Студенти Дніпропетровщини часто радують цікавими, а головне, корисними винаходами, – зазначили у департаменті. – Наприклад, розробили додаток для студентів-стоматологів. А ще – поліцейський застосунок «My Pol». Він – справа рук студентів факультету прикладної математики ДНУ. Його створювали на волонтерських засадах у науково-технічній лабораторії Noosphere Engineering School. Вперше у тестовому режимі запустили кілька років тому. А за підтримки Міністерства внутрішніх справ запроваджували в інших областях України. Наприкінці березня застосунок нарешті став доступний всій країні. Його вже завантажили 150 тисяч разів».

Додаток має декілька функцій. Найголовніша – екстрений сигнал SOS для швидкого виклику поліції. Поміж іншого – оперативні зведення від правоохоронців, мапа відділень поліції та медичних закладів, моніторинг роботи патрульних.

Завантажити додаток можна на Google Play‎ та App Store.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.