5°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 35%

Вітер: 14 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Святий Миколай привітав дітей пільгових категорій Кам’янського

19 грудня Святий Миколай запросив маленьких кам’янчан на святкову програму з казкою та солодкими подарунками. В Академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки вітали близько 500 дітей пільгових категорій з усіх шкіл міста. Свято було організовано департаментом з гуманітарних питань міської ради.

За дорученням міського голови учасників заходу з зимовими святами привітала його заступник Тетяна Завгородня.

«Я вітаю всіх із цим великим святом, з якого розпочинається світ казки на новорічні свята й передаю найкращі побажання від міського голови Андрія Білоусова. Бажаю нашим діточкам усього найкращого, а батькам – миру, здоров’я та щастя! Нехай у кожній родині панує затишок та спокій!» – сказала Тетяна Завгородня. А головного сьогоднішнього героя – Святого Миколая – вона запевнила, що у Кам’янському діти слухняні та відповідальні, добре вчаться й завжди виконують свої обіцянки гарно поводитись, тож наше місто – перше, куди слід приносити солодощі.

З нагоди свята дев’ять багатодітних сімей Кам’янського за успіхи у вихованні дітей та родинні досягнення отримали від міської влади подарунки. Також нагородами за вагомі успіхи в навчанні та творчості відзначили п’ятьох дітей.

«Ми хотіли сьогодні для всіх створити атмосферу підтримки, любові, довіри, щоб родини пільгової категорії населення відчували: вони потрібні державі, про них турбуються, і повною мірою насолоджувалися новорічними святами», – сказала Оксана Живага, заступник директора департаменту з гуманітарних питань міської ради – начальник відділу освіти.

Після офіційної церемонії вітань та нагороджень родини переглянули новорічну казку «Рапунцель» від творчого колективу театру.

Кам’янська міська радаТеатр імені Лесі Українки

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.