13°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 10 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Театр Кам’янського блискуче виступив у Києві

4 лютого в Києві на сцені Центрального будинку офіцерів відбувся показ  вистави «Метод Гренхольма» Театру імені Лесі Українки Кам’янського. Про це повідомила керівник літературно-драматургічної частини театру Ірина Федорова.

Зустріч зі столичними глядачами була успішною. Глядацька зала на 800 місць була майже повною. Київські театрали спочатку насторожено придивлялися до незнайомих артистів, але вже за кілька хвилин почали активно реагувати на події і репліки, й наприкінці спектаклю оплески  та вигуки «браво!» не вщухали майже десять хвилин.

Заслужені артисти Олег Волощенко і Марина Юрченко, артисти Олександр Тарханов та Максим Монастирський достойно представили театр у столиці, незважаючи на певні перепони, через які довелося похвилюватися. Адже сцена київського Будинку офіцерів не має повноцінного технічного облаштування, необхідного для показу театральних вистав. Але завдяки таланту, майстерності і винахідливості артистів вистава пройшла на високому художньому рівні.

У 2020 році театр планує ще два гастрольних виїзди до Києва: на початку літа на сцені Театру на Липках має показати казку «Рапунцель» і комедію «Тартюф», а восени на сцені Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки – виставу «Лев узимку».

Ще одна приємна подія відбулась у Києві. Після спектаклю театрові вручили сертифікат про отримання Європейського фестивального знака якості (EFFE label) від Європейської асоціації фестивалів. Нагадаємо, що цю відзнаку отримав Міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні», засновником і організатором якого є театр Кам’янського.

Сертифікат директору – художньому керівнику театру Маргариті Кудіній вручила Валентина Даміан, представник громадської організації «Центр розвитку «Демократія через культуру», що є хабом проекту «Європа для фестивалів – Фестивалі для Європи» в Україні.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.