33°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 11 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Театр Кам’янського повертається до роботи

Після тривалої перерви, спричиненої карантином, Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки поновлює вистави та концерти. Зокрема, вже відома афіша театру на червень.

11 червня о 18:30 у театральному дворику Нової сцени відбудеться концерт «Пісні, які співає серце». На концертному майданчику просто неба звучатимуть перлини української естрадної пісні, розквіт якої припав на 50-ті, 60-ті, 70-ті роки минулого століття.

12 червня о 18:30 на новій Камерній сцені, яка розташована теж у колишньому Палаці імені Горького, пройде концерт «Весна в ритмі вальсу». Спеціально для Камерної сцени струнна група оркестру під керівництвом заслуженого артиста України Олександра Володіна, артисти драми і балету підготували програму для тих, хто закоханий у вальс – вічно юний танець, чарівності якого вже два століття підкоряється весь світ. До програми увійдуть вальси Йоганна Штрауса і Дмитра Шостаковича, Арама Хачатуряна та Іллі Шатрова, Марка Фрадкіна і Матвія Блантера, Андрія Петрова, Ігоря Шамо, Євгенія Доги і багатьох інших популярних композиторів. Гостей чекає невимушена атмосфера, приязний конферанс, легкі закуски і напої (їх вартість входить в ціну квитка) та чудова музика.

13 червня о 11:00 найменших театралів чекає казка «Тигренятко, що казало «Р», яка відбудеться у театральному дворику Нової сцени. Не кожному щастить знайти справжніх друзів. Ось, наприклад, Мавпочка дуже-дуже хотіла з кимось подружитися, але їй це ніяк не вдавалося. Справа в тому, що вона любила дражнитися і кепкувати над іншими звірятами. Кому ж таке сподобається? А ось Тигренятко чомусь легко і просто зуміло заприятелювати і з вченим, трохи дивакуватим Папугою, і з мрійливим Равликом, і з грізним на перший погляд Крокодилом. Як йому це вдалося? Саме про це малята і дізнаються, подивившись казку. Виставу рекомендують юним глядачам, не молодшим за 3 роки.

18 червня о 18:30 тут-таки в театральному дворику Нової сцени відбудеться ретро-концерт «А у нас у дворі» – своєрідна данина пам’яті та поваги людям, чиє дитинство і молодість припали на 50-ті, 60-ті та 70-ті роки минулого століття, тим, хто будував місто, працював на заводах, вчив дітей і мріяв про світле майбутнє. Атмосферу епохи допоможуть відтворити популярні пісні, танці тих років і сцени з музичної вистави «Любов на Зарічній вулиці». Глядачі зустрінуться з героями легендарного фільму Марлена Хуциєва «Весна на Зарічній вулиці»: сталеваром Сашком Савченком, юною вчителькою вечірньої школи Тетяною Сергіївною, інженером Крушенковим, шофером Юрком і поетом-початківцем Федором.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.