1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 95%

Вітер: 10 km/h

USD 27.93   EUR 33.73
Новини 24

Театр Кам’янського відзначає ювілей

Сьогодні, 18 лютого, Академічному музично-драматичному театру імені Лесі Українки міста Кам’янського виповнюється 40 років.

Раніше в місті діяв український драматичний театр імені Лесі Українки, проте в 1962 році, згідно з постановою уряду про скорочення кількості міських театрів, він припинив своє існування.

У 1979 році Рада Міністрів УРСР ухвалила постанову про створення в місті музично-драматичного театру. У реконструкції його будівлі взяли участь понад 10 підприємств міста. Для формування трупи було оголошено Всесоюзний творчий конкурс.

18 лютого 1981 року Дніпродзержинський російський музично-драматичний театр відкрився прем’єрою спектаклю «Темп-1929» за мотивами п’єс М. Погодіна.

У 2000 році музично-драматичному театру повертається колишнє ім’я Лесі Українки, у 2012 він отримує звання академічного. Із 2016 року театр називається – Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки міста Кам’янського.

Чимало вистав театру мають резонансний успіх, удостоєні нагород престижних фестивалів і конкурсів. «І все ж головний критерій успіху для всіх, хто служить в Театрі ім. Лесі Українки – це любов і визнання жителів Кам’янського», – наголошують у театрі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.