23°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 62%

Вітер: 16 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Театр Кам’янського зустріне весну в ритмі вальсу та у чарівному капелюсі

6 березня на Новій сцені Театру імені Лесі Українки відбудуться дві чудові романтичні події. Обидві присвячені одночасно приходу весни, наближенню жіночого свята і, найголовніше, відкриттю нового сценічного простору – Камерної сцени на 3-му поверсі Нової сцени. Про це повідомила керівник літературно-драматургічної частини театру Ірина Федорова.

О 17-й годині у Блакитній вітальні відкриється виставка живопису відомого українського художника Олега Щиголєва «Чарівний капелюх, або Вбрання метелика».

Олег Щиголєв народився в Луганську в 1950 році. Закінчив Дніпропетровське державне художнє училище. Член Національної спілки художників України. Його полотна демонструвалися на персональних і колективних виставках України, Великобританії, Данії, Італії. Роботи Олега Щиголєва знаходяться в Міністерстві культури України, художніх музеях і галереях Луганська, Києва, в приватних колекціях України, Великобританії, Італії, Іспанії, Голландії, США, Данії, Ізраїлю тощо.

Виставка діятиме протягом місяця, але тільки шість днів: 6 ,7, 13,14, 21 і 28 березня. Квитки на неї коштують 30 грн. Довідки за телефоном: 068-68-07-430.

О 17:30 у Камерній залі розпочнеться святковий вечір «Весна в ритмі вальсу». Звуки вальсів найвидатніших композиторів усіх часів і народів наповнять реконструйовану оновлену залу (колишню лекційну). Віднині Камерна зала – це невелика сцена, обладнана всім необхідним, та майданчик перед сценою, де за столиками  розмістяться глядачі. Тобто тепер там можна проводити різноманітні програми в жанрі кабаре, літературні та музичні вечори, творчі зустрічі, а якщо столики замінити на ряди крісел, то і показувати вистави малих форм.

Для відкриття Камерної зали струнна група оркестру під керівництвом заслуженого артиста України Олександра Володіна, артисти драми і балету підготували спеціальну програму для тих, хто закоханий у вальс. Невимушена атмосфера, приязний конферанс, легкі закуски і напої (їх вартість входить в ціну квитка) та чудова музика – святковий піднесений весняний настрій гарантовано. Вартість квитків – 220 грн. Довідки за телефоном: 068-68-07-430.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.