15°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 29%

Вітер: 4 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

Театральний сезон у Кам’янському закрили прем’єрою вистави «Дракон»

Колектив міського Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки офіційно пішов на канікули. Закривали 39-й театральний сезон прем’єрою казки для дорослих «Дракон» за п’єсою Євгена Шварца. Особливої видовищності надавало поєднання вистави з елементами інноваційних технологій, що є новинкою для кам’янського театру.

Завершення театрального сезону – це час підбивати підсумки. На сцені згадали найяскравіші моменти, які відбулися у житті театру протягом сезону. Театр поставив численні вистави для дорослих і дітей, провів театралізовані концерти, а також концерти оркестру та солістів. Наймасштабнішою подією став XI Міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні», в якому взяли участь 15 театральних студій із 7 країн світу.

Цього дня відбулася прем’єра казки про героя на ім’я Ланцелот, який вступає у боротьбу зі злом.

Сучасні технології, за словами режисера-постановника Віктора Попова, додають особливої естетики виставі.

Завершився вечір бурхливими оваціями. Глядачі зізнаються, що вже в очікуванні нового сезону. Як зазначила директор театру Маргарита Кудіна, наступний рік відзначиться для колективу низкою ювілеїв – відкриттям 40-го театрального сезону, 120-річчям будівлі театру та 85-ю річницею з дня заснування у Кам’янському першого професійного театру, з яких 40 років – нині діючому театру. 

Останнє редагування Понеділок, 15 липня 2019 14:18

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.