Вітер: 17 km/h

USD 24.67   EUR 27.28
Новини 24

Тенісний турнір пам’яті Михайла Аношкіна пройшов у Кам’янському

22 вересня в Кам’янському відбувся тенісний турнір, присвячений 111-й річниці від дня народження Почесного громадянина міста, Героя Соціалістичної Праці Михайла Прокоповича Аношкіна.

За нагороди на шести літніх кортах СК «Прометей» боролися 70 учасників з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська, Нікополя та Кам’янського. Змагання тривали протягом усього світлового дня і завершилися при штучному освітленні.

Чудова погода «золотої» осені цього дня сприяла виступам майстрів ракетки. Тому і гра тенісистів пройшла на досить високому рівні. За словами головного судді змагань Григорія Никифорова, нарешті «прорвало» вічних призерів, які ніколи не ставали переможцями турніру – дует Сергія Вариводи та Георгія Мальованого. У віковій категорії «старші за 120 років» (це сума віку учасників) вони перемогли Сергія Полковникова і Геннадія Заплаву.

У віковій групі «старших за 90 років» перемогу вперше здобули Сергій Родіонов і Роман Філічкін. У групі «до 90 років» першими стали Олександр Олійник та Володимир Іванов. Оксана Коваленко з напарницею із Дніпра Олександрою Карпенко стали переможцями серед жінок.

На турнірі вперше було зіграно мікст, у якому перемогу здобули Тетяна і Олександр Тараненко з Кривого Рогу.

Усі учасники турніру отримали спеціальні дипломи та подарунки, а призери – ще й медалі та грошові нагороди.