1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 7 km/h

USD 24.62   EUR 27.18
Новини 24

Територіальним філіям Кам’янського ЦНАПу виповнилося 2 роки

9 червня 2016 року з ініціативи міського голови Андрія Білоусова та за підтримки депутатського корпусу в Кам’янському були відкриті територіальні філії Центру надання адміністративних послуг у Дніпровському та Південному районах.

У результаті реалізації цього проекту вирішення громадянами своїх життєвих ситуацій стало більш комфортним та швидким.

Кожна філія є повнофункціональною, тобто у кожному районі доступний широкий перелік послуг. Завдяки філіям ЦНАП послуги для громадян знаходяться у кроковій доступності.

Мешканці мають змогу заощадити час та ресурси завдяки концентрації необхідних послуг у єдиних офісах. Обслуговування громадян у філіях здійснюється без перерв, послуги у закладах доступні і в суботу.

На базі кожної філії ЦНАП організовані Комунальні офіси, в яких надається переважна більшість послуг побутового та житлово-комунального характеру. Працює популярний серед громадян сервіс попереднього бронювання дати та часу візиту до потрібної філії.

Для подання заяв громадяни можуть обрати будь-яку філію, яка у необхідний час є зручнішою для візиту.

У філіях впроваджено низку інструментів (зокрема, електронних) для отримання зворотного зв’язку від громадян та участі клієнтів у розвитку ЦНАП. Певні популярні послуги – наприклад, довідку з місця реєстрації, витяг ДЗК, реєстрацію місця проживання тощо – можна замовити онлайн та отримати результат у потрібній філії в комфортний час.

Від початку роботи двох філій кількість звернень до них перевищила 400 тисяч.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.