Вітер: 2 km/h

USD 25.23   EUR 28.03
Новини 24

Тріумфальний виступ кам’янських волейболісток

8–16 червня у селищі міського типу Коблеве Миколаївської області проходили фінальні ігри Кубку України з волейболу та Всеукраїнських ігор пам’яті видатного державного і спортивного діяча М.М.Баки.

Кам’янське на змаганнях представляли дві жіночі (35+ і 45+) та дві чоловічі (55 і 70 років) команди.

Жіноча команда «Міськводоканал» (45+) вдруге поспіль здобула перемогу на цих змаганнях. Перше місце завоювала і міська команда «Тепломережі» (35+). Зазначимо, що змагалися кам’янчанки з найсильнішими командами країни.

Що ж стосується чоловіків, то команда «70» виборола «бронзу», а команда «55» посіла на змаганнях 5-те місце.

Кам’янська міська федерація волейболу, Асоціація ветеранів волейболу Дніпропетровської області та Федерація волейболу Дніпропетровської області висловлюють вдячність за підтримку: міському голові Андрію Білоусову, директорам КП «Тепломережі» Володимиру Гладнєву і КВП «Міськводоканал» Олександру Плахотніку. Особлива подяка – депутату міської ради Сергію Миршавці, який надав не лише фінансову допомогу для поїздки на змагання, а й призи для кращих гравців кам’янських команд від офіційного постачальника екіпірування Олімпійської збірної України – компанії «Peak Sport». Ці призи отримали: у команді «45+» – Марина Харчинська, Ірина Байдюк і капітан команди Юлія Якушева; у «35+» – Ольга Леженкіна, Лідія Емет, Олена Козиряцька-Середа, Ганна Світлична, Дар’я Ванюк, Людмила Ляпка, Інна Герман.

Також сьогодні, 18 червня, відзначає своє 50-річчя провідний гравець збірної міста та області з волейболу, неодноразовий переможець чемпіонатів України, володар Кубку України Володимир Гацура. Приєднуємось до вітань ювіляру!

Останнє редагування Вівторок, 18 червня 2019 11:54