13°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 87%

Вітер: 22 km/h

USD 27.08   EUR 29.98
Новини 24

Триває прийом документів на присудження премії «Молодіжний лідер Кам’янського» 2020 року

Про це нагадали в управлінні молоді та спорту міської ради. Начальник управління Едуард Коряк зауважив, що незважаючи на карантин, вже почали надходити перші пакети документів на присудження премії.

Міська премія «Молодіжний лідер м.Кам’янського» присуджується за здобутки у суспільно-економічному, культурному розвитку міста та утвердження авторитету міста на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Премія присуджується до Дня молоді особам віком від 14 до 35 років за особисті досягнення протягом попереднього календарного року (2019). При цьому можуть враховуватися й досягнення кандидата за попередні роки.

Отримати премію можна у 6 номінаціях: «Творчі досягнення», «Спортивні досягнення», «Виробничі досягнення», «Наукові досягнення», «Особиста мужність», «Внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху в місті».

Кандидати на призначення премії повинні до 1 червня 2020 року подати в управління молоді та спорту міської ради (дистанційно) або в електронному вигляді на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. низку документів, перелік яких можна дізнатися на сайті міської ради за посиланням.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.