2°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 59%

Вітер: 9 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Центр безоплатної правової допомоги Кам’янського переходить на дистанційний режим роботи

Із 23 березня 2020 року і до завершення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно. Ці заходи передбачені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги «Про організацію роботи з громадянами на період карантину».

Тимчасова зміна режиму функціонування системи БПД пов’язана із загостренням ситуації щодо поширення коронавірусної інфекції. Для запобігання поширенню COVID-19 в Україні до 3 квітня введено карантин з низкою обмежень. 

«Система безоплатної правової допомоги переходить на дистанційну роботу. Ми це робимо задля безпеки здоров’я та життя наших клієнтів і працівників. Дуже просимо людей залишатися вдома. Правову допомогу від держави кожна людина може отримати дистанційно. Для цього система БПД використовує усі доступні нам способи — офіційні вебсайт та сторінки у соцмережах, електронну пошту та телефонний зв’язок», —  зазначив в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Відповідно до наказу, з 23 березня на час дії карантину призупинено особистий прийом громадян посадовими особами і працівниками Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних та місцевих центрів з надання БВПД. Призупинено також надання адресної безоплатної первинної та вторинної правової допомоги працівниками місцевих центрів.

Безоплатна первинна та вторинна правова допомога надаватиметься із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій та з використанням скриньок для кореспонденції.

Надати необхідні документи можна через спеціально обладнані скриньки для кореспонденції або електронні засоби зв’язку (адреси та електронні пошти місцевих центрів з надання БВПД можна дізнатися на офіційному сайті системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/ ).

Щоб отримати юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань: 

- зателефонуйте на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103

- зателефонуйте на номер Кам’янського  МЦ +38-096-449-51-52 (Viber, WhatsApp)

- поставте запитання у месенджер Фейсбук-сторінки:

 https://www.facebook.com/kamensky.mczbvpd/

- напишіть на електронну пошту Кам’янського місцевого центру

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Криничанське бюро правової допомоги:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Петриківське бюро правової допомоги:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вільногірське бюро правової допомоги:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Верхньодніпровське бюро правової допомоги:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

- прочитайте правову консультацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid  та обговоріть її у чаті - https://t.me/ualegalaidchat 

- поставте запитання на Інстаграм-сторінці системи БПД   https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk 

- скористайтеся правничою вікіпедією WikiLegalAid - https://wiki.legalaid.gov.ua 

Неoбхідні документи можна залишити в  скриньках для кореспонденції, що знаходяться за адресами:

 - м. Кам’янське, вул. Москворецька, буд. 19 на першому поверсі;
 -смт. Кринички, вул. Виконкомівська, б. 17, (2 поверх);
 -смт. Петриківка, проспект Петра Калинишевського, б.69;
 -м. Верхньодніпровськ, пл. О. Поля, б.2, (3 поверх) ;
 -м. Вільногірськ, вул. Центральна, буд. 43 (2 поверх).

«Кожній людині варто пам’ятати, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави. Система БПД працює у посиленому режимі, консультує громадян і допомагає вирішити правові питання.

Ми посилили інформаційно-просвітницьку роботу. Інформуємо громадян про їхні права та механізм їх захисту через офіційний сайт та сторінки системи БПД у соціальних мережах, ЗМІ, інформаційні ресурси партнерських організацій. Переконані, що щоденна праця фахівців системи БПД є надзвичайно важливою в цей час. Ми допоможемо захистити Ваші права!» — наголошують у Центрі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.