25°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 56%

Вітер: 9 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Центральній бібліотеці Кам’янського виповнилося 85 років

Центральна бібліотека імені Т. Г. Шевченка Кам’янського відзначає 85-річчя з дня заснування. Міський голова Андрій Білоусов вітає працівників, ветеранів закладу та всіх читачів зі знаменним ювілеєм.

«Вісімдесят п’ять років головна бібліотека міста надійно і віддано служить читачам, відкриваючи для них дорогу в світ знань, мудрості, високої культури. І всі ці роки незмінними у роботі бібліотекарів залишаються принципи доброзичливості, професіоналізму та інтелігентності.

Сьогодні бібліотека втілює багато яскравих ініціатив та проектів і підійшла до свого ювілею з гарними підсумками роботи.

Щира подяка і глибока повага всім працівникам та ветеранам Центральної міської бібліотеки, особливо тим, хто багато років працює у закладі та робить свою благородну справу!

Приємно, що у ці дні заклад відзначає подвійне свято: 80 років тому головній міській книгозбірні було присвоєно ім’я славетного сина України – Тараса Григоровича Шевченка.

Від усієї душі бажаю вашому прекрасному закладу подальшого процвітання, постійної уваги і любові читачів, а всім працівникам – міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових творчих успіхів і досягнень!» – йдеться у вітанні.

Центральна міська бібліотека – один із найстаріших культурно-просвітницьких закладівв Кам’янського. Це головна книгозбірня міста з універсальним бібліотечним  фондом, центр культурного і духовного життя.

Бібліотека відкрилася у Кам’янському в 1934 році та стала основним осередком культури й освіти міста. Під час німецької окупації найбільш цінна література була евакуйована до тилу. У повоєнні роки працівники бібліотеки розпочали активну роботу в місті: відновлювали книжковий фонд, створювали літературні гуртки тощо.

Починаючи з 2001 року, Центральна міська бібліотека ім. Т.Г.Шевченка бере участь у багатьох визначних проектах. Серед них – отримання  призового гранту, відкриття інтернет-центру, участь у міжнародних конференціях,  впровадження краєзнавчих програм, заснування молодіжного літературно-мистецького клубу для обдарованої молоді «Віварт» та багато інших проектів.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.