15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 65%

Вітер: 14 km/h

USD 26.93   EUR 30.18
Новини 24

Центральний парк Кам’янського готують до відкриття

Із 11 травня в Україні вводяться послаблення карантину, які стосуються, зокрема, роботи парків. Адміністрація Центрального міського парку готується до відкриття.

«До початку нового сезону, який цього року затягнувся через карантин, ми готуємося не менш ретельно, ніж завжди, і з ще більшим нетерпінням чекаємо наших улюблених відвідувачів. Хоч територія парку закрита для жителів міста, ми не сидимо склавши руки, приводимо парк до ладу. Виконується ряд ремонтних робіт: фарбування атракціонів, крамничок, естради, висадка квітів, покіс газонів, проводяться ремонти огорожі спортивного поля. Також коштом підрядної організації проводиться заміна тріснутої тротуарної плитки.

У зв’язку з обмеженнями, рекомендованими МОЗ, грандіозного відкриття і святкування в цьому сезоні не буде. Під заборону потрапляє робота атракціонів, хоча всі атракціони пройшли щорічне технічне опосвідчення і ми готові працювати. Від цього стає трохи сумно, але ми не впадаємо у відчай, чекаємо завершення карантину і впевнені, що у нас обов’язково буде змога провести разом ще багато свят і вдосталь накататися на атракціонах. Всім здоров’я. Бережіть себе та близьких», – сказала директор парку Анна Самохвалова.

Останнє редагування Вівторок, 05 травня 2020 11:43

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.