18°C

Кам’янське

Мінлива Грози

Вологість: 68%

Вітер: 18 km/h

USD 27.74   EUR 33.63
Новини 24

ЦНАП Кам’янського першим в області і другим в Україні почав надавати послуги сервісних центрів МВС

Комфортне і якісне надання населенню найпопулярніших послуг є пріоритетом роботи Центрів надання адміністративних послуг Кам’янського. 15 травня в Центральному офісі ЦНАП по проспекту Василя Стуса, 10/12 міський голова Андрій Білоусов і начальник регіонального сервісного центру МВС в Дніпропетровській області Вячеслав Білявський підписали Угоду про співпрацю ЦНАПу з сервісним центром МВС.

Відтепер городяни, а зокрема водії та власники транспортних засобів, зможуть отримати послуги, які раніше надавалися лише в спеціалізованому сервісному центрі, а саме:

- обмін водійських посвідчень;

- реєстрація транспортних засобів з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерного знака;

- перереєстрація транспортного засобу у зв'язку зі зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені або по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, встановлення газобалонного обладнання.

У рамках впровадження нових послуг адміністратори Центру пройшли навчання в Сервісному центрі й отримали доступ до проведення необхідних операцій.

Також у ЦНАП було закуплено нове обладнання для оформлення технічних паспортів і водійських посвідчень. Загалом це допоможе скоротити процес обслуговування клієнта до 20 хвилин.

Ще одним важливим моментом впровадження нової послуги є територіальна приналежність органу, який її надає. На даний момент сервісний центр МВС знаходиться на території Петриківського району, і обов'язкові адміністративні збори кам'янчани сплачують на користь районного бюджету. Тепер же всі адміністративні збори будуть надходити до міського бюджету.

Завдяки впровадженню нового сервісу перелік послуг ЦНАП Кам’янського зріс на 4 позиції і тепер становить 378 послуг: 295 адміністративних і 83 муніципальних.

«За кількістю наданих населенню послуг наш ЦНАП займає друге місце в Україні після Луцька. Крім того, ми перше місто в області і друге в Україні після Києва, де впровадили подібний сервіс у ЦНАП. За кошти державного бюджету тут проведена повна реконструкція. Працюють відділення в Південному і Дніпровському районах. Тільки за минулий рік послугами наших ЦНАПів скористалися 250 тисяч кам’янчан, і наше основне завдання – створювати людям комфортні умови та надавати якісні послуги», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.