1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 87%

Вітер: 5 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

Цього року 12-ти кам’янчанам присвоєно звання «Майстер спорту України»

24 грудня в управлінні молоді та спорту Кам’янської міської ради відбулась робоча нарада з директорами підпорядкованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста.

На нараді підбили підсумки діяльності закладів у 2020 році, проаналізували основні показники роботи шкіл і досягнення спортсменів.

Протягом 2020 року вихованці відділень дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста 123 рази підіймались на п’єдестал переможців Чемпіонатів України з різних видів спорту, 113 разів ставали призерами. Ще чимало кам’янчан стали чемпіонами та призерами всеукраїнських кубків, турнірів та обласних змагань.

Крім того, за рік норматив на звання «Майстер спорту України» виконали 12 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Кам’янського, а норматив на звання «Кандидат у майстри спорту України» – 99 кам’янчан.   

Також на нараді розглянули пріоритетні напрями роботи закладів у 2021 році та обговорили режим роботи закладів у період посилення карантину – з 8 по 25 січня.

Наприкінці наради начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк подякував директорам ДЮСШ міста за проведену роботу та привітав усіх із новорічними і різдвяними святами.

Останнє редагування Понеділок, 28 грудня 2020 16:00

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.