3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 97%

Вітер: 13 km/h

USD 28.58   EUR 33.93
Новини 24

Цього року понад 100 дітей-сиріт області отримали квартири

Цьогоріч власне житло отримали 108 дітей-сиріт із Дніпропетровської області. Квартири придбали коштом державної субвенції, виділеної у 2019-му. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Щороку із держбюджету виділяють кошти на забезпечення житлом дітей-сиріт. У 2019-му на грошові компенсації для 137 хлопців та дівчат передбачили 56,5 млн грн. Нині свої квартири вже придбала 121 молода людина, віком від 16 до 23 років. З них 13 минулоріч і 108 – в 2020-му, – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко. – Обирати власні квадратні метри дітям, позбавленим батьківського піклування, допомагали соціальні фахівці».

Купили квартири діти-сироти з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Марганця, Нікополя, Новомосковська, Павлограда, Покрова, Синельникового та більшості районів області. Розмір грошової компенсації – від 300 до 623 тис грн. Суму вираховують за спеціальною формулою. Беруть до уваги вартість квадратного метра житла, кількість мешканців у населеному пункті, наявність у дитини-сироти інвалідності.

Кошти в порядку черги розподіляє обласна комісія, створена Дніпропетровською ОДА. До неї входять представники служби у справах дітей та інших структурних підрозділів облдержадміністрації. У 2019 році гроші виділялись пропорційно до потреби міст, районів та об’єднаних територіальних громад. Далі кошти надходили на особисті рахунки дітей.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.