23°C

Кам’янське

Грози

Вологість: 63%

Вітер: 16 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

ЦВК спростила порядок зміни місця голосування

29 травня на черговому засіданні Центральна виборча комісія внесла зміни до своєї постанови від 13 вересня 2012 року № 893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси». Про це йдеться на сторінці ЦВК у «Facebook».

Як пояснила голова ЦВК Тетяна Сліпачук, тепер для тимчасової зміни місця голосування всім виборцям потрібні лише паспорт і заява.

До цього моменту подавати до органу ведення державного реєстру виборців лише паспорт і заяву могли тільки ті виборці, чия виборча адреса знаходиться на тимчасово окупованій території. Усі ж інші мали підтвердити бажання змінити місце голосування: можна було надати копії квитків, туристичну путівку, запрошення на подію. Зрештою, будь-який документ, який міг наочно довести присутність виборця у місці, де він хоче проголосувати. Тепер же цього робити не потрібно.

Голова ЦВК нагадала, що тимчасово змінити місце голосування можна до 15 липня включно. А знайти найближчий до себе орган ведення державного реєстру і, власне, перевірити себе у Держреєстрі можна за посиланням – https://www.drv.gov.ua.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.