10°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 36%

Вітер: 20 km/h

USD 28.53   EUR 31.38
Новини 24

Туристичні перспективи Кам’янського – які вони?

У багатьох містах України розвивається туризм. Усі чули про Майдан Незалежності, львівську ратушу або Держпром у Харкові. Які шанси у Кам’янського стати туристичним містом, розповіла заступник директора департаменту економічного розвитку, начальник відділу соціально-економічного розвитку та стратегічного планування міської ради Ірина Швець.

Кам’янське має чим зацікавити туристів. Це історія, архітектура, культурні та спортивні заходи. Заступник директора департаменту зазначила, що в рамках Програми розвитку туристичної галузі міста на сайті міської ради створено розділ «Туризм», де розміщено інтерактивну туристичну карту міста. Випускається презентаційна друкована продукція.

У червні цього року вперше було проведено обласний туристичний форум «Дніпро – регіон туризм», в якому місто взяло участь із презентацією проекту «Верхня колонія Кам’янського», розробленого музеєм історії міста, та відеоролика про туристичні об’єкти.

Крім цього, є всі необхідні складові для розвитку фестивального туризму – міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні», який проводиться у театрі імені Лесі Українки, та «Мамай-фест» на базі музею історії Кам’янського. Ці заходи відвідують не лише мешканці міста та області, а й гості з інших регіонів України та з-за кордону.

Ще одним вагомим та перспективним чинником розвитку туризму в Кам’янському є спортивні заходи. Зокрема, доброю традицією в місті стали легкоатлетичні пробіги, «велодні», фестивалі різних видів спорту.

Як висновоку міста є фундамент для втілення цікавих туристичних проектів та продуктів. Їх реалізація вбачається у співпраці міської влади з фахівцями-краєзнавцями, туроператорами, підприємцями та профільними громадськими організаціями.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.