3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 18 km/h

USD 24.77   EUR 27.23
Новини 24

Творчість поєднала Кам’янське з Чернівцями

З нагоди 80-річчя від Дня проголошення незалежності Карпатської України Кам’янське стало ініціатором спільного міжрегіонального проекту між творчою молоддю західної та центральної частин України.

Як повідомили у відділі культури департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради, ідея проекту належить директору дитячої художньої школи імені  І. Г. Першудчева Сергію Кіяшку і полягає в тому, що учні художніх шкіл західного і центрального регіонів зображували своє бачення Карпатської України через призму історії та сучасності, а потім представляли роботи на тематичній виставці у дружньому місті.

У запланований день у Кам’янському та Чернівцях одночасно відкрились виставки дитячих малюнків, присвячені 80-річчю Карпатської України. У Чернівецькій обласній універсальній бібліотеці імені Михайла Івасюка презентували виставку дитячих малюнків 15 талановитих кам’янчан, а 15 чернівецьких учнів художньої школи імені Миколи Івасюка представили свої роботи у художній школі імені Івана Першудчева в Кам’янському.

Надзвичайно цікавою виявилась ідея такої співпраці як для викладачів, так і для вихованців художніх шкіл. Цей проект показав, що митці єдині у прагненні до творчості та виховання духовно розвинутої особистості.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.