3°C

Кам’янське

Rain And Snow

Вологість: 96%

Вітер: 7 km/h

USD 28.33   EUR 34.43
Новини 24

У басейні МіКомп чемпіон світу з плавання проводить заняття для школяриків

Вже кілька років поспіль керівництво Дніпродзержинського басейну «Мікомп» опікується цією проблемою та намагається навчити триматися на воді якомога більше маленьких городян.

5 років тому керівництво басейну прийняло рішення дати можливість малечі Дніпродзержинська навчитися впевнено триматися на воді. До програми залучили школи міста, учні яких змогли безкоштовно відвідувати басейн та навчатися з кваліфікованими тренерами.

Цього року із секретами тримання на воді дітей знайомить чемпіон світу з плавання Дмитро Краєвський. Спортсмен розповідає, що був вражений величезною кількістю школярів молодшого віку, які не вміють плавати. А крім того, що заняття на воді дуже корисні для здоров’я, дитина, яка не вміє плавати, наражає себе на смертельну небезпеку.

Керівництво басейну запевняє, що акція триватиме і надалі, адже щороку школи міста поповнюються першокласниками, яких необхідно навчити навикам тримання на воді.

Сучасний та комфортний басейн «Мікомп» існує у Дніпродзержинську вже 8 років. Завдяки унікальній очистці води без залучення хлору, він здобув популярність серед провідних українських спортсменів та став місцем проведення чемпіонатів міжнародного рівня.

 

Останнє редагування Вівторок, 06 жовтня 2015 14:25

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.