3°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 75%

Вітер: 23 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

У бібліотеці Кам’янського дивилися фільм про інтернет-залежність

У  клубі документального кіно про права людини «Docudays.ua Прометей» центральної бібліотеки Камянського відбувся показ та обговорення фільму режисерок Шоші Шлам та Гілли Медалії «Інтернетзалежний» (Ізраїль, США).

У Пекіні для інтернет-залежних уже відкрили реабілітаційний центр. Режисерки протягом трьох місяців знімали трьох китайських підлітків у цьому закладі. Із хлопчачих розмов дізналися, що втеча у нереальний світ пов’язана з самотністю. Підлітки були готові вбити своїх батьків чи вчинити самогубство, аби тільки знайти своє щастя в Інтернеті.

Один батько навіть додумався найняти кілера, який би вбив Аватара з онлайн-ігри його сина. Проте коли кілер справляється з завданням, хлопець знаходить собі іншого віртуального друга. Він не бачить альтернативи у реальному житті, і батько замість того, щоб виявити свою любов, здає сина в реабілітаційний центр як безнадійно хворого.

Учні школи №31 разом із керівницею клубу Наталією Бохан обговорювали складні питання: чим є Інтернет – розвагою чи інструментом для роботи? Більшість школярів відповіла, що для них це розвага.

Присутні ділилися думками про власну залежність від інтернету, радилися, чи можна її подолати, а якщо можна, то як. Фільм змусив замислитися, адже дедалі більше людей «присідають» на Інтернет, онлайн-ігри й віртуальну дружбу.

«Бібліопазли»

Останнє редагування П'ятниця, 10 січня 2020 14:30

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.