3°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 59%

Вітер: 25 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

У бібліотеці Кам’янського стартував курс із медіаграмотності

Ми живемо у потужному інформаційному потоці. Щодня, щогодини та щохвилини опрацьовуємо безліч різноманітної інформації. Кількість повідомлень постійно зростає. Саме для того, щоб навчити розбиратись, правдива інформація чи фейкова, 3 жовтня в центральній міській бібліотеці розпочався курс із медіаграмотності.

Мета курсу «Розрізняй та перевіряй»  – мотивувати бібліотекарів міста бачити, що світ навколо разюче змінився, став цифровим, а отже, потрібно розвивати нові медіаосвітні компетентності.

Заступник директора Централізованої бібліотечної системи міста Тетяна Герасюта вже пройшла повний курс із медіаграмотності, організований посольством США в Україні. Сьогодні під час занять вона виступає в ролі фасилітатора.

Загалом курс медіаграмотності розраховано на п’ять тижнів. Його пройдуть 37 бібліотекарів та представників виконавчих органів міської ради.

В основу курсу покладені матеріали численних лекцій, семінарів, майстер-класів та тренінгів з медіаосвіти. По завершенні навчання слухачі повинні будуть скласти іспит у вигляді презентації, статті чи уроку, після чого отримають сертифікат.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.