1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 95%

Вітер: 10 km/h

USD 27.93   EUR 33.73
Новини 24

У будівлях Кам’янського вимірювали радіацію

23 лютого фахівці організації «Чорнобильський інститут досліджень і розвитку» вимірювали рівень радіаційного випромінювання у громадських місцях та приватних помешканнях Кам’янського. Захід проходив за ініціативою департаменту екології міської ради у межах кампанії з радіаційної обізнаності та контролю «КРОК до безпеки».

Масштабна інформаційна кампанія покликана підвищити рівень безпеки населення. З 16 лютого по 19 березня мобільна радіологічна лабораторія відвідуватиме та обстежуватиме різні міста.

«Ми звернулися до організації з проханням приділити увагу нашому місту, адже воно є не досить екологічно привабливим. На наше щастя, до переліку перевірки потрапило й Кам’янське», – каже заступник директора департаменту екології та природних ресурсів міської ради Володимир Кремінь.

Фахівці проєкту розповідають про небезпечні джерела іонізуючого випромінювання, як виявити та здати такі об’єкти, не понісши покарання, а також шукають та вилучають небезпечні джерела. За участю представників департаменту екології міської ради представники проєкту «Крок до безпеки» рушили обстежувати місто.

До переліку об’єктів потрапила будівля по проспекту Шевченка, 14. За допомогою спеціального обладнання фахівці обстежили приміщення громадської організації «Фонд розвитку Кам’янського», далі – вирушили до мешканки будинку, яка постійно скаржилася на сторонні запахи.

Завітали експерти й до міського театру, архівного управління, а також деяких покинутих споруд.

Ретельно обстеживши всі локації, спеціалісти запевняють: жодної небезпеки не виявлено.

Також 24 лютого з 10.00 на майдані Петра Калнишевського спеціалісти проєкту консультуватимуть громаду. На площі розташується й мобільна лабораторія, тож якщо ви знайдете у себе вдома якийсь підозрілий предмет, обов’язково принесіть цю річ фахівцям на обстеження.

Департамент екології міста закликає усіх уважно поставитись до власної безпеки і скористатися нагодою отримати кваліфіковану інформацію від фахівців проєкту.

Останнє редагування Вівторок, 23 лютого 2021 17:01

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.