10°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 36%

Вітер: 20 km/h

USD 28.53   EUR 31.38
Новини 24

У чемпіонаті Кам’янського з шашок-64 зіграно п’ять турів

8 листопада в турнірі, який по п’ятницях листопада та грудня традиційно проводиться в школі №40, було зіграно 5-й тур. У змаганнях беруть участь 26 спортсменів. 13 грудня учасники чемпіонату визначать чемпіонів міста серед чоловіків і жінок.

Загалом провідні шашкісти міста зіграють по 8 мікроматчів (результат у зустрічі визначається за підсумками двох зіграних партій білим і чорним кольором). У звітному турі майже у всіх протистояннях велася безкомпромісна боротьба за перемогу. У багатьох з них суперники по черзі перегравали один одного різним кольором шашок, що в результаті приводило до нічиєї.

У 5-му турі залишилося провести єдину зустріч Потоцька – Шнейдер. Її буде зіграно по закінченню іншого турніру – фіналу чемпіонату України з шашок-64 серед чоловіків і жінок, – який у ці дні проходить в Дніпрі.

У чоловічому заліку лідерів двоє. Це майстер спорту Олександр Коробський (тренер І.Губарєв) і першорозрядник Ілля Демченко (тр. Д.Савінський), в активі яких по 7 набраних очок. На третьому місці поки розташувався ще один першорозрядник – Антон Малий (тр. І.Губарєв).

У жінок – тривладдя. Відразу три спортсменки – майстер спорту Ольга Губарєва (тр. І.Губарєв), кандидат у майстри спорту Тетяна Потоцька і гросмейстер Олена Коротка (тр. І.Губарєв) – набрали по 5 очок.

До кінця чемпіонату залишилося зіграти три тури. Наступний, 6-й тур пройде 22 листопада.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.