2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

У День Соборності юні кам'янчани поспілкувалися з молоддю Запоріжжя та Хмельницького

З ініціативи центральної міської бібліотеки імені Т.Г.Шевченка 22 січня, в День Соборності України, молодь Кам'янського, Запоріжжя та Хмельницького  спілкувалася по скайпу в проекті «Єдина країна on-lіne».

Спочатку всі подивилися "візитки" міст – учасників спілкування, потім знайомились. В онлайн-спілкуванні взяли участь студенти Кам'янського медичного, Запорізького металургійного та Хмельницького політехнічного коледжів.

Ведуча заходу, бібліотекар юнацького відділу Центральної міської бібліотеки Лариса Лощенкова запитала у присутніх в залі та по той бік екрану: що таке соборність? Потім вона звернулася з цим же запитанням до експертів. Кам'янське представляв відомий письменник і громадський діяч Сергій Злючий, з боку Запоріжжя був літературний критик, журналіст, письменник і музикант Валентин Терлецький, від Хмельницького виступав голова обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" Віталій Михайлевський.

Потім ведуча запропонувала молодим людям помріяти, якою буде Україна, місто, як складуться їх особисті долі через 10 років. Студенти висловлювали віру в те, що Україна стане по-справжньому європейською країною, де люди захочуть жити, вчитися, працювати, ростити дітей. Міста стануть екологічно чистими, з достатньою кількістю робочих місць, і не буде необхідності їхати заробляти за кордон. Кожен бачив себе сформованим фахівцем, який буде приносити користь і гідно заробляти.

Наприкінці зустрічі всі разом проспівали пісню "Україна – це ми" на знак єдності країни.

Джерело: Бібліопазли.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.