16°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 23%

Вітер: 13 km/h

USD 28.53   EUR 31.38
Новини 24

У день виборів поліція та надзвичайники Кам’янського працюватимуть у посиленому режимі

Як повідомили в Кам’янському відділі поліції, з 15 липня правоохоронці переведені на посилений варіант несення служби. Для забезпечення законності, правопорядку та публічної безпеки під час виборів будуть задіяні 448 поліцейських. Правоохоронці реагуватимуть на кожне звернення щодо порушення виборчого процесу та діятимуть у рамках чинного законодавства.

«Завдання поліції – забезпечити законність та безпеку під час проведення парламентських виборів», – зазначив начальник відділу Сергій Лукашов.

Переведені на посилений режим служби і працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій. Про це повідомив  начальник Кам’янського міського управління ДСНС Володимир Ярема. Для особового складу, задіяного під час виборів, провели відповідний інструктаж. Надзвичайників попередили про обов’язкове дотримання правил безпеки, дисципліни і законності під час чергування на виборчих дільницях.

Також співробітники Служби порятунку провели інструктажі для членів виборчих комісій та перевірили дільниці на відповідність вимогам безпеки.

У день виборів 21 липня на усіх дільницях діятимуть пожежні пости.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.