28°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 22 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

У дитсадках планують запровадити щоденне читання україномовних книжок

Міністерство культури, молоді та спорту разом з Міністерством освіти і науки хочуть запровадити у дитячих садках читання україномовної літератури. Про це повідомила заступниця міністра культури, молоді та спорту Ірина Подоляк під час прес-конференції, передає «Читомо».

«Ми плануємо підписати меморандум з Міністерством освіти і науки. Хочемо спільно з МОН запровадити у дитячих садках 15-хвилинні читання дітям україномовної літератури чи казок перед сном», – говорить Ірина Подоляк.

Вона додала, що в міністерстві проєкт вважають корисним для формування читацьких звичок у дітей, а також сподіваються, що ініціатива буде позитивно сприйнята батьками. На популяризацію читання будуть спрямовані й багато програм Українського інституту книги.

«Ми хочемо, щоби у 2020-2021 роках близько мільйона підлітків долучилися до наших програм з читання. Це дуже амбітна мета, але ми будемо до неї прагнути», – розповіла Подоляк.

Також вона сказала, що планують провести дослідження щодо цікавості подачі літератури у середніх школах та з’ясувати, як вчителі розповідають про тексти школярам. За словами Подоляк, до реалізації дослідження хочуть залучити спеціалістів з різних галузей, у тому числі педагогів, літературознавців та дитячих психологів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.