6°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 53%

Вітер: 10 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

У Дніпрі бездомних тварин прилаштовують за спеціальним договором

27 листопада у комунальному підприємстві «Зооконтроль» Дніпра розповіли, як саме у них відбувається прилаштування безпритульних тварин. Спочатку собаку або кота віддають потенційним господарям на випробувальний термін, аби люди впевнилися у своєму виборі. Якщо все гаразд, то тварину реєструють, вживлюють їй чип, а власникам дають муніципальний жетон. Прилаштовують котів і собак у родини лише за договором відповідального утримання.

«Під час прилаштування ми обов’язково спілкуємося з потенційними господарями, запитуємо, з якою метою вони хочуть взяти тварину, чи мають досвід спілкування з аналогічною породою, чи розуміють, як за нею потрібно доглядати. Також ми перевіряємо майбутні умови утримання. До того ж, ми віддаємо наших вихованців за договором відповідального утримання. У будь-якому разі тварина – це відповідальність, люди мають розуміти, що беруть живу істоту», – пояснила начальниця відділу реєстрації тварин КП «Зооконтроль» Ірина Пономаренко.

Також вона додала, що людей, які хочуть забрати безпритульного собаку чи кота, стає дедалі більше. Торік до родин прилаштували близько 150 тварин, цього року, за словами Ірини Пономаренко, їх кількість значно зросла. Наразі у КП «Зооконтроль» на господарів чекають 19 собак. Більшість з них породисті: ті, що на вулиці просто не виживуть. Загалом же у притулку опиняються домашні тварини, яких вигнали або які загубилися, а також хворі й ті, що потрапили у ДТП. Усіх інших співробітники КП «Зооконтроль» відловлюють, стерилізують, вакцинують і відпускають.

Дніпровська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.