15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 67%

Вітер: 7 km/h

USD 27.63   EUR 32.63
Новини 24

У Дніпрі почали робити незвичні маски для медиків

Волонтери Дніпропетровської медичної академії почали робити маски для індивідуального захисту медичного персоналу від коронавірусу COVID-19 з масок для дайвінгу. Про це повідомила пресслужба медичної академії.

«Модифікації масок для пірнання зараз використовують в усьому світі як засіб індивідуальної безпеки. У Дніпрі цей проєкт також втілився у реальність», – йдеться у повідомленні.

Компанії-виробники масок для пірнання відгукнулися на потреби медичної спільноти й безкоштовно виклали файли з 3D-моделями конекторів для вірусно-бактеріальних фільтрів. Система адаптації маски дуже проста: прибирається дихальна трубка, на її місце монтується надрукований пластиковий конектор, до нього приєднується дихальний вірусно-бактеріальний фільтр.

Перевагами системи є вільне дихання, герметичність, ергономічність та профілактика пролежнів обличчя при тривалому використанні. Крім того, за особливої потреби така система може бути підключена до апарату штучної вентиляції легенів у режимі самостійного дихання під постійним позитивним тиском (CPAP) для надання екстреної допомоги хворим з COVID-19. Такий підхід у лікуванні ускладнень вказаний у проміжній інструкції Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Кожна виготовлена система безкоштовно потрапить до лікарів-анестезіологів та середнього медичного персоналу лікарень першої хвилі міста Дніпра і Дніпропетровської області та тих, що контактують з COVID-19.

Зазначається, що раніше такі маски почали виготовляти в Італії, Франції, Бельгії, Великій Британії та Нідерландах.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.