15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 67%

Вітер: 7 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

У Дніпрі відкрили «пам’ятник» відомому смаколику

Печиво «Дніпро», залікова книжка студента, дніпровський трамвай та фанат «Дніпра» – це назви ще чотирьох бронзових мініскульптур, які з’явилися у Дніпрі. Вони є частиною проєкту «Відчуй Дніпро». Згідно з ним, усі фігури присвячені видатним особистостям чи значущим подіям міста.

Печиво «Дніпро» вперше виготовили понад 50 років тому. Мініскульптуру, присвячену цьому смаколику, відкрили 29 грудня на оглядовому майданчику в парку Шевченка.

«Майже кожен дніпрянин знає смак цього печива, ми часто даруємо саме його дітлахам. Мініскульптури – це світова практика, яка тепер запроваджена й у Дніпрі завдяки ініціативі молоді», – зазначила заступниця директора департаменту гуманітарної політики–начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дар’я Біла.

Донька авторки печива Лариса Білецька розповіла, чому «Дніпро» так полюбилось: «У 1967 році, коли це печиво вигадали, було забагато цукрового печива на прилавках, яке вже ніхто не хотів їсти. Тож треба було створити щось нове та незвичайне. Це щось середнє між цукровим і здобним».

Дніпровська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.