15°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 78%

Вітер: 14 km/h

USD 27.23   EUR 30.73
Новини 24

У Дніпрі відкрили платні камери в СІЗО

У слідчих ізоляторах Запоріжжя, Вільнянського району Запорізької області та в місті Дніпрі відкрили платні камери. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.

«Ціни особливо не відрізняються. Запоріжжя: доба – 570 грн., тиждень – 1990 грн., місяць – 3410 грн. Вільнянська УВК: 540 грн., 1900 грн., 3260 грн. відповідно за добу тиждень та місяць. Дніпро: 880 грн. – доба, 2200 грн. – тиждень та 3060 грн. – місяць», – наголосив міністр юстиції.

За його словами, мета такого нововведення – заробити гроші на ремонт у безкоштовних камерах, прибрати корупцію на розподілі між камерами, зменшити витрати на виконання рішень Європейського суду з прав людини (неналежні умови утримання у СІЗО – проблема, за яку Європейський суд присуджує сплату компенсацій).

«Потрібно пам’ятати – у СІЗО сидять люди, стосовно яких немає вироків, і з точки зору закону вони не винуваті у вчиненні злочинів. А взагалі напрям руху в’язничної реформи – це зменшення бюджетних витрат на утримання засуджених. Вони у достатній фізичній формі для того, щоб працювати, заробляти та не сидіти на шиї платників податків», – зазначив міністр.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.