16°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 57%

Вітер: 11 km/h

USD 27.08   EUR 29.48
Новини 24

У Дніпрі виготовили спеціальні таблички для медиків

«Я медик» – таблички з такою назвою зробили для працівників обласної клінічної лікарні імені Мечникова. Вони будуть у лікарів, санітарів, медсестер і реєстраторів, повідомляють наші колеги з «34 каналу».

Загалом у лікарні працює дві з половиною тисячі співробітників. Однак більшість живе у віддалених районах: Синельниківському, Петриківському, Царичанському, Павлограді та Кам’янському.

«Дуже багато співробітників лікарні Мечникова живуть у передмісті, живуть у різних районах нашої області. Для нас дуже важливо, щоб усі вони потрапляли вчасно на роботу. У даний час в лікарні Мечникова сотні хворих перебуває, які просто не можуть встати з ліжка. Їм щодня потрібна медична допомога», – каже головний лікар ОКЛ ім. Мечникова Сергій Риженко.

У період карантину дістатися до роботи вчасно – справжня проблема, – кажуть медики. Тому просять жителів забирати їх на зупинках громадського транспорту. Щоб медиків могли помітити, виготовили тисячу табличок. На кожну з них нанесли печатку і підпис головного лікаря.

«Добиратися справді важко, тому що маршрути скасовані. Електрички і маршрутки. Щоб дістатися на роботу, потрібно постійно шукати собі попутку. А через те, що з Кам’янського в Дніпропетровськ їздить дуже мало попуток, іноді навіть доводиться виходити на вокзал з табличкою і чекати машину, яка тебе може забрати і підвезти хоча б до авто- або залізничного вокзалу», – розповідає медсестра Тетяна Шаповал.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.