Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 32.93
Новини 24

У Дніпрі затримали чоловіка з «георгіївською стрічкою»

Під час масових заходів з нагоди 9 травня поліція Дніпропетровської області зареєструвала 9 повідомлень про можливі порушення публічного порядку.

Із них за одним фактом складено адміністративний протокол за носіння георгіївської стрічки, за шістьма фактами розгляд триває, ще за двома фактами інформація не підтвердилась.

Зокрема, під час охорони порядку на проспекті Яворницького поліцейські зупинили 63-річного чоловіка, у якого на сумці була наклеєна георгіївська стрічка. На чоловіка склали адміністративний протокол за  ч. 1 ст. 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За фактами вилучення у громадян заборонених предметів, а саме ємності з речовиною, схожою на «зеленку», ножів і газових балонів, вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР.

Загалом з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Дніпропетровській області відбулось 34 масових заходи, у яких взяли участь близько 5 тисяч осіб. Як зазначили в поліції Кам’янського, яка у ці дні несла службу в посиленому режимі, грубих порушень публічної безпеки та порядку в місті не допущено.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Вівторок, 11 травня 2021 09:19

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.