16°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 53%

Вітер: 23 km/h

USD 28.13   EUR 33.88
Новини 24

У Кам’янському підбили підсумки опалювального сезону і склали плани на майбутнє

7 квітня в Кам'янському під керівництвом міського голови Андрія Білоусова відбулось засідання штабу, на якому підбили підсумки минулого опалювального сезону, проаналізували ситуацію і спланували заходи з підготовки до майбутньої зими.

Особливу увагу міський голова приділив проходженню опалювального сезону на Соцмісті та «БАМі», де жителів перевели на електроопалення. Відомо, що на цей рік ДТЕК «Дніпровські електромережі» запланували цілий комплекс робіт із забезпечення резервними лініями енергопостачання жителів Соцміста та «БАМу».

КП «Добробут» та новій аварійній службі міський голова доручив працювати на поліпшення якості обслуговування, скласти графік робіт з капітального ремонту підвалів, дахів, міжпанельних швів і т. ін. А також взяти на контроль утеплення водопроводу і каналізації в підвалах будинків, щоб не допустити їх промерзання, звертаючи особливу увагу на будинки, в яких такі проблеми виникали минулої зими.

Через два тижні міський голова проведе нараду з тепловиками щодо розрахунків за спожитий газ. КП «Лівобережна котельня» і «Тепломережі» повинні підготувати графіки погашення заборгованості перед газопостачальними компаніями та прогнозовану оплату абонентів.

Андрій Білоусов зазначив, що, крім технічної підготовки, «Міськводоканалу» і підприємству «Тепломережі» потрібно звернути увагу на ліквідацію розриттів на дорогах і тротуарах міста, склавши чіткий графік асфальтування дорожнього полотна, щоб до кінця квітня виконати ці зобов'язання.

Також міський голова порушував питання державної субвенції та нарахування грошової компенсації жителям з електроопаленням, забезпечення людей електропанелями, роботи малих котелень.

Крім цього, глава міста доручив опрацювати питання ліквідації стихійних звалищ, скласти план заходів щодо запобігання займанням на території міського звалища, спланувати закупівлю нових трамваїв комунальним підприємством «Транспорт», відрегулювати процес прибирання вулиць і дворів, здійснювати своєчасне вивезення сміття, підготувати парки і сквери до весняно-літнього сезону та багато іншого.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Четвер, 08 квітня 2021 09:25

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.