-2°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 81%

Вітер: 18 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

У Кам’янському відремонтували 27 розкрадених ліфтів

Одразу після звільнення директора КП «УКОЖФ» Тетяни Щебетової 22 грудня 2020 року компанія, яка на той момент працювала у неї в субпідряді та обслуговувала ліфтове господарство міста, без попередження припинила свою роботу, перестала виконувати свої зобов'язання перед містом, а також залишила після себе 32 розкрадених ліфти.

Щоб в найкоротші терміни вирішити проблему і відновити роботу ліфтів, без яких складно обійтися мешканцям багатоповерхових будинків, влада залучила нову компанію, яка зараз займається відновленням зламаних ліфтів.

29 січня мер Кам'янського Андрій Білоусов перевірив запуск чергового відремонтованого ліфта в будинку за адресою: вулиця Алтайська, 5 (перший під'їзд).

«Попередня компанія, яка обслуговувала ліфтове господарство міста, залишила після себе 32 ліфти, в яких були відсутні блоки управління. На сьогоднішній день 27 з них вже працюють, а решту 5 запустять в роботу до 5 лютого. Зараз ліфти міста обслуговує нова організація, яка укомплектована всім необхідним, аварійною службою і штатом компетентних співробітників», – сказав Андрій Білоусов.

Останнє редагування Понеділок, 01 лютого 2021 08:17

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.