23°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 47%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

У Кам'янському заохочують створювати ОСББ

17 липня у офісі «Фонду розвитку Кам’янського» відбувся закритий круглий стіл у межах проєкту «ОСББ. Твій затишок у твоїх руках», який нещодавно було презентовано. На семінарі обговорювали користь та важливість об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Спікерами виступили досвідчені професіонали Ганна Бондарець та Юліанна Лагода. Присутнім розповіли про переваги створення ОСББ. Зокрема, об’єднавшись мешканці будинку можуть самостійно обирати постачальників послуг, знижувати тарифи, здавати в оренду нежитлові площі, домовлятися за розміщення реклами та інше.

"Перший семінар має ознайомчий характер. Він закритий, адже вирішили провести його для мешканців 8 будинків, які вже зверталися за підтримкою у створенні ОСББ. Далі, за підтримки "Фонду розвитку Кам'янського", плануємо проводити більш докладні зустрічі", - відзначила голова правління ОСББ "Ювілейний 67" Ганна Бондарець. 

Створення та управління ОСББ – велика відповідальність та копітка праця. Ганна та Юліана розповіли присутнім про усі тонкощі та ризики, з якими можуть зіткнутися члени ОСББ на всіх етапах роботи.

"Це корисна річ, але тепер потрібно донести усію отриману інформацію до мешканців будинку", - відзначив учасник заходу Владислав, який проживає по вул. Ухтомського.

Голова «Фонду розвитку Кам’янського» Максим Чехута закликав охочих створити ОСББ звертатися до них. Усі заявки будуть розглянуті надані консультації.

Доклану інформацію щодо проєкту «ОСББ. Твій затишок у твоїх руках» можна знайти за посиланнями:

https://www.facebook.com/fondrk11/

https://rkfond.com/?fbclid=IwAR1vjWrAlRZipF1nULDJ0pWykIu5gd0kM8LiE7K_zymwDgNaJM-24HDg6pw

 

Останнє редагування Понеділок, 20 липня 2020 16:46

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.