2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

У кам’янських школах і дитсадках встановлюють «тривожні» кнопки

З метою дотримання безпеки під час навчального процесу за дорученням міського голови Андрія Білоусова всі освітні заклади Кам’янського оснастять кнопками екстреного виклику правоохоронців.

Однією з перших додатковою системою екстреного захисту оснастили гімназію №12.

Кнопку екстреного виклику державної служби охорони поліції в дії тестували 9 лютого в присутності міського голови Андрія Білоусова.

«У цьому році ми поставимо під державну охорону всі наші школи, дитячі садки і мистецькі заклади. Протягом трьох місяців ми обладнаємо усі ці 104 об’єкти тривожними кнопками для оперативного виклику державної служби охорони поліції, щоб забезпечити захист дітей та педагогів», – сказав Андрій Білоусов.

Від 3 до 5 хвилин потрібно правоохоронцям, щоб зреагувати на тривожний виклик і прибути на місце. Залежно від ситуації співробітники державної служби охорони поліції вживають заходів щодо затримання правопорушника або з’ясовують обставини події. Доступ до кнопки є у адміністрації школи та у чергового в нічний час доби.

«Головна умова якісної освіти – безпечний простір. Ми щодня моніторимо запити батьків, і одне з головних їх побажань – безпека закладу. Ми дуже вдячні меру за те, що його програма збігається з побажаннями батьків», – сказала директор гімназії №12 Ангеліна Запорожець.

Останнє редагування Середа, 10 лютого 2021 08:25

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.