30°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 19 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

У Кам’янській ДЮСШ №1 – новий директор

20 січня начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк представив колективу дитячо-юнацької спортивної школи №1 нового директора Анатолія Івашину.

«Бажаємо новому керівництву великих досягнень у розвитку спортивного життя в нашому місті та отримання задоволення від роботи», – сказав Едуард Коряк.

Присутні висловили подяку за віддану працю Олексію Бурмі, який обіймав посаду директора школи понад 20 років. У подальшому він не залишиться осторонь спортивного життя й працюватиме на посаді методиста-інструктора.

За його керівництва спортсмени школи брали участь у всеукраїнських і міжнародних турнірах та чемпіонатах, отримували заслужені нагороди та призові місця. У 2019 році 8 спортсменів школи увійшли до складу збірних команд України з різних видів спорту.

Значна увага приділялась покращенню матеріально-технічного стану баз. Зокрема, впродовж 2018–2019 років за сприяння міського голови Андрія Білоусова було зроблено капітальний ремонт покрівлі та вікон, поточний ремонт спортивних залів та скейт-майданчика.

Анатолій Івашина зазначив, що продовжуватиме розвивати школу, працювати над покращенням її матеріально-технічної бази, а в подальшому можливе відкриття нових спортивних відділень, наприклад, з футболу.

Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №1» Кам’янської міської ради виховує спортсменів з 1951 року. Кількість учнів у 2019 році склала 738 осіб. Культивуються такі види спорту: бокс, греко-римська боротьба, веслування на байдарках і каное, веслування академічне, гандбол, козацький двобій, стрільба кульова, теніс настільний, теніс, тхеквондо ВТФ, спортивні танці. Навчально-тренувальну роботу забезпечують 36 тренерів-викладачів: 24 штатних і 12 сумісників.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.