20°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 62%

Вітер: 22 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

У Кам’янській колонії засуджені жінки зможуть жити разом з дітьми

Спеціальний сектор, де засуджені жінки зможуть жити з дітьми до 3-х років, урочисто відкрили 1 червня, у День захисту дітей, в Кам’янській виправній колонії №34.

Відділення розраховане на 20 жінок, але є можливість розширення в разі необхідності. Тут утримуватимуться судимі майбутні мами, а також ті жінки, які народили дітей, вже відбуваючи покарання. Це єдиний такий сектор в Україні.

Мета створення сектора – зробити життя дітей більш повноцінним та змістовним. Проживання дітей тут буде дуже схожим на життя в звичайній сім'ї – спальня, ігрова кімната, зелений дворик із дитячим майданчиком. У майбутніх жителів сектора вже є достатньо розвиваючих іграшок, засобів особистої гігієни. Сучасний ремонт, нові меблі та кольорові стіни створюють приємну атмосферу, адже середовище проживання істотно впливає на емоційний стан і повноцінний розвиток дитини.

На запрошення адміністрації установи церемонію відкриття нового сектора відвідали міський голова Андрій Білоусов та багато інших почесних гостей. Для всіх провели ознайомчу екскурсію секторами колонії, показали умови проживання.

«Сьогодні, в Міжнародний день захисту дітей, у вас відбулася дійсно знакова подія. Дитина повинна жити з мамою. Це на користь і жінці, й дитині. А труднощі – переборні, варто тільки почати. Усі ми повинні думати насамперед про дітей!» – сказав Андрій Білоусов.

Також міський голова подякував усім, хто долучився до цієї приємної події, та вручив керівництву виправної колонії сертифікат на придбання будівельних матеріалів і проведення ремонтних робіт у цьому секторі на суму 230 тисяч гривень.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.