31°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 33%

Вітер: 13 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

У Кам’янській міськраді обговорили співпрацю з органами пробації

15 травня секретар міської ради Олександр Залевський провів робочу зустріч із керівництвом уповноважених органів з питань пробації Кам’янського.

У зустрічі взяли участь начальник Заводського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Оксана Карімова та начальник Дніпровського районного відділу Євген Демченко.

Було обговорено нагальні та проблемні питання, що постають під час виконання вироків суду відділами пробації. Йшлося і про подальшу співпрацю в частині їх безпосереднього виконання з боку неплатників аліментів – у вигляді громадських та суспільно корисних робіт.

Як зазначив Олександр Залевський, міська влада завжди готова сприяти у вирішенні питань виконання громадських робіт, оскільки це не лише сприятиме адаптації правопорушників у суспільстві, а й приноситиме користь отримувачам аліментів та їх дітям – хоча норми вказаного закону (з висновків аналізу їх застосування за період дії), можливо, потребують доопрацювання та внесення певних змін.

У Кам’янському рішенням міської ради затверджено 6 підприємств та види суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено відповідне адміністративне стягнення. У 2019 році на такі роботи було направлено понад 60 порушників.

Кам’янська міська рада

Останнє редагування П'ятниця, 15 травня 2020 15:40

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.