14°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 67%

Вітер: 13 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

У кам’янський Центр медичної реабілітації учасників бойових дій придбали нове обладнання

Минулого тижня у Центрі медичної реабілітації учасників бойових дій Кам’янського встановили нове обладнання: екстра-ванну гідромасажну для рук та INDAP-апарат для газових ін’єкцій СО2. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку міської ради.

Екстра-ванна використовується для масажних процедур верхніх кінцівок з метою профілактики та лікування посттравматичних станів, запальних процесів та розладів нервової системи.

INDAP апарат для газових ін’єкцій СО2 слугує для підшкірного застосування вуглекислого газу з судинорозширювальною та знеболювальною дією. Покращує кровообіг, кровообіг мозку, серця та судин.

На теперішній час ще 6 одиниць фізіотерапевтичного обладнання, яке належить до останнього покоління медичної техніки для реабілітації опорно-рухового апарату, проходять процедуру закупівель. Додаткові кошти у розмірі 80,4 тис. доларів на закупівлю фізіотерапевтичного обладнання виділені в рамках співпраці зі Світовим банком.

Центр медичної реабілітації учасників бойових дій, зокрема учасників АТО та інших пільгових груп на базі Кам’янської міської лікарні №5 створений у 2019 в рамках реалізації гранту Світового банку. За кошти гранту та за рахунок співфінансування з міського бюджету було виконано ремонт приміщень, створено реабілітаційне та фізіотерапевтичне відділення, відділення лікувальної фізкультури та відділ психологічної реабілітації.

Щороку в Центрі медичної реабілітації мають змогу проходити лікування близько 800 учасників АТО і ветеранів інших категорій міста та області.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.