3°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 75%

Вітер: 23 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

У Кам’янському буде реконструйовано два навчальних заклади

Перше засідання робочої групи з реконструкції будівель колегіуму №16 та гімназії №11 відбулося в Кам’янському.

Реконструкція буде проводитися в рамках програми відновлення України, яка кредитується Європейським інвестиційним банком, кредитні кошти надходять на рахунки Кабінету Міністрів України. Кабмін провів конкурс на право отримання коштів, до числа переможців якого увійшли й колегіум №16 та гімназія №11 Кам’янського. На реконструкцію колегіуму планується виділити 127 мільйонів гривень, реконструкцію гімназії – 65 мільйонів. Частину витрат візьме на себе міський бюджет, решта коштів надійде через Київ від Європейського інвестиційного банку – причому погашення цього кредиту візьме на себе державний бюджет України.

Однією з вимог європейців при освоєнні кредитних коштів є створення спеціальної робочої групи, куди увійдуть представники департаменту з гуманітарних питань, профільних служб міськради, батьківського комітету та засобів масової інформації. Така група була створена в Кам’янському, і сьогодні відбулося її перше засідання. Члени групи обрали провідних фахівців: із ризиків, із соціально-екологічного моніторингу, з пропозицій та скарг громадян і зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ. Також ухвалено план соціального менеджменту планованих робіт із реконструкції.

Очікується, що кошти від Європейського інвестиційного банку надійдуть уже в наступному році, тоді ж і планується розпочати ремонтно-будівельні роботи.

Останнє редагування Вівторок, 24 грудня 2019 10:41

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.