16°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 54%

Вітер: 10 km/h

USD 28.48   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янському діють нові карантинні обмеження

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України та протоколом позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС від 21.09.2020, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні внесла зміни до карантинних обмежень, які діють на території Кам’янського.

У відповідності з рішенням комісії тепер відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти буде заборонено у разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Таким чином, на теперішній час у Кам’янському діють карантинні обмеження, які відповідають «зеленому рівню» епідемічної небезпеки, а саме, забороняється:

- перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

- перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;

- самовільне залишення місць самоізоляції, обсервації;

- проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

- здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай), у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно;

- проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я міської ради, станом на 23 вересня у Кам’янському на коронавірус хворіє 42 людини: 17 проходять лікування в 7-й міській лікарні, 25 – вдома під наглядом сімейних лікарів.

З початку реєстрації у Кам’янському зареєстровано 136 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби. 88 людей одужали, 6 – померли.

Бережіть себе та близьких!

Кам’янська міська рада

Останнє редагування Середа, 23 вересня 2020 16:54

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.