17°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 68%

Вітер: 12 km/h

USD 26.88   EUR 30.43
Новини 24

У Кам’янському добудують спортивну арену, яку зводили для Євробаскету-2015

27 лютого на засіданні виконавчого комітету Кам’янської міської ради позачерговим питанням було ухвалено рішення про затвердження акта прийому-передачі спортивного об’єкта по вулиці В’ячеслава Чорновола у комунальну власність міста.

Міський голова Андрій Білоусов зазначив, що об’єкт незавершеного будівництва, який повинні були відкрити до Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року, перебуває на балансі держави і належить Державному агентству інфраструктурних проектів України.

«Ми написали листа до Кабінету Міністрів з проханням передати недобудовану тренувальну баскетбольну базу нам у власність, адже розуміємо, що нашому місту і жителям потрібен такий багатофункціональний спортивний комплекс. Сьогодні ми отримали наказ Державного агентства інфраструктурних проектів України № 11 від 27 лютого про затвердження акта прийому-передачі спортивного об’єкта. Це означає, що вже у найближчі два тижні об’єкт буде передано в комунальну власність міста. Протягом двох років ми плануємо його добудувати. Це буде найбільша спортивна арена в Кам’янському, розрахована на 3014 глядацьких місць. Структура бази дозволить проводити ігри не тільки баскетболістам, а й волейболістам, гандболістам, тенісистам, командам з міні-футболу та багатьом іншим. Для нас це дуже важливий об’єкт. Подібного спортивного комплексу немає ніде в області. Тому ми будемо залучати кошти державного бюджету, просити підтримки в цьому питанні у області, але зробимо все можливе, щоб завершити будівництво і дати можливість нашим жителям та спортсменам використовувати його в своїх цілях. Споруда придатна не лише для тренувань і змагань, тут можна буде проводити концерти, виставки та інші культурно-масові заходи. Я радий, що нас почули, що цей наказ уже підписано. Можна сказати, що вже з цього дня ми почнемо добиватися нового життя для об’єкта, який з роками поступово занепадав», – сказав міський голова.

Будівництво тренувальної бази розпочалося ще в 2013 році. Недобудована арена знаходиться в Південному районі Кам’янського на території парку Соцміста по вулиці В’ячеслава Чорновола (колишня Уральська, Щербицького).

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.