21°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 55%

Вітер: 7 km/h

USD 25.13   EUR 27.63
Новини 24

У Кам’янському докладають зусиль для збереження репродуктивного здоров’я нації

Для збереження репродуктивного здоров’я жіночого населення Кам’янського та виконання Державної Програми «Репродуктивне здоров’я нації», з метою зниження частоти абортів Центри первинної медико-санітарної допомоги Кам’янського отримали контрацептиви («Депо-Провера», «Морвелон», «Фемоден») для таких категорій населення: малозабезпечені жінки; жінки із захворюваннями, при яких вагітність і пологи загрожують життю; молодь 18–20 років; ВІЛ-позитивні жінки.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

«Незважаючи на технічний та інформаційний процес, чимало представників молодого покоління не знають про всі можливості контрацепції, а в багатьох випадках просто ігнорують її необхідність. Контрацепція завжди безпечніша, ніж аборти. Можливість застосування того чи іншого засобу залежить від консультації зі спеціалістом, який врахує стан Вашого здоров’я, спосіб життя, індивідуальні особливості.

Якщо у Вас виникнуть запитання – Ви завжди зможете отримати консультацію кваліфікованих фахівців у Центрах первинної медико-санітарної допомоги  Кам’янського за місцем проживання», – наголошується в повідомленні.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.