-3°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 68%

Вітер: 11 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

У Кам’янському допомагають переселенцям

Починаючи з 2017 року, в Кам’янському діє Програма підтримки внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомили в департаменті соціальної політики міської ради, станом на 1 вересня в місті проживає 4149 переселенців, серед яких 943 дитини, 1380 осіб пенсійного віку та 180 людей з інвалідністю. Протягом липня–серпня  зареєстровано 84 внутрішньо переміщені особи та 169-ти – надано послуги з різних питань.

Щотижня в Кам’янському проводяться засідання міської комісії з призначення та відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Через карантинні обмеження протягом липня – серпня проведено 7 засідань комісії в режимі онлайн. На засіданнях було розглянуто 240 справ переселенців з питань призначення та відновлення пенсій, усіх видів соціальних допомог. За результатами розгляду ухвалені рішення про призначення соціальних виплат 235 внутрішньо переміщеним особам.

Для взаємодії влади та громадськості у наданні переселенцям безоплатної правової допомоги у вирішенні їх проблемних питань департамент співпрацює з благодійною організацією «БФ «Право на захист» на підставі укладеного в 2016 році Меморандуму «Про спільну діяльність щодо надання безоплатної правової допомоги».

Основна мета Програми – допомога переселенцям у розв’язанні їх нагальних проблем, зниження рівня соціальної напруженості по відношенню до них в суспільстві; сприяння інтеграції та соціальній адаптації за новим місцем проживання; допомога в забезпеченні створення належних умов для життєдіяльності, прав та реалізації потенціалу; забезпечення соціальної, медичної, психологічної та матеріальної підтримки.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.