14°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 73%

Вітер: 16 km/h

USD 28.48   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському двічі викрадали кабель залізниці

Вночі 1 липня після спрацювання сигналізації контролю магістрального кабелю оперативна група воєнізованої охорони ПАТ «Укрзалізниця» виявила вириту траншею та крадіжку 15 метрів кабелю на перегоні станція Кам’янське – станція Запоріжжя-Кам’янське. За вчинення злочину правоохоронці затримали двох непрацюючих мешканців міста.

Раніше, 26 червня, на перегоні Запоріжжя-Кам’янське – Кам’янське-Пасажирське невідомі викрали 80 метрів кабелю на суму 7602 грн.

Випадки крадіжок обладнання на коліях, де курсують вантажні та пасажирські поїзди, трапляються все частіше. Це може призвести до аварій із тяжкими наслідками, техногенних та екологічних катастроф, а також загрожує населенню, яке проживає поруч із залізничними коліями.

Для запобігання таким злочинам за 6 місяців 2018 року оперативні групи Укрзалізниці провели майже 9 тис. рейдів, затримали та передали поліції 664 особи. Всього з початку року зафіксовано 2163 злочинні зазіхання, сума збитків від яких склала 22,3 млн грн.

Правоохоронці разом із воєнізованою охороною Укрзалізниці розкрили та запобігли 681 випадку крадіжок майна залізниці та вантажів.

Найчастіше зловмисники розкрадають деталі верхньої будови колії та рухомого складу, а також кабелі контактної мережі, сигналізації та зв’язку, дросель-трансформатори. Не в останню чергу крадіжкам сприяють недобросовісні працівники пунктів прийому металобрухту.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.